poniedziałek, 25 października 2010

Bukiet ślubny Frezje

Panie młody, czy Pan wie, że bukiet dla panny młodej to rzecz wyjątkowa, jedyna i bardzo istotna. Praktycznie każda panna młoda przywiązuje bardzo dużą wagę do tego, jaki bukiet dostanie od swojego przyszłego męża. Ma zatem znaczenie to, czy bukiet będziecie wybierać oboje, czy tylko Ty. Jeżeli już jesteś bystrym facetem, całkiem możliwe, że będziesz wymagał od osobistej partnerki, aby pomogła Inni ludzie w wyborze i nakierowała na odpowiednie tory myślowe. To normalna, bardzo normalna sprawa.

Jeżeli już partnerka powie Ci, jakie bukiety jej się podobają, spokojnie możesz powtórzyć jej słowa w kwiaciarni i być pewien, że dostaniesz bukiety na ślub wnikliwie takie, jakich oczekiwała Twoja przyszła żona. Bądź zatem czujny i słuchaj tego, co mówi narzeczona – czasami można na tym wyjść naprawdę na duuży plus.

Kwiaty do ślubu to dosyć ważna rzecz. Zawsze warto być przygotowanym i posiadać pewien zapas, jeden bukiet więcej nie zmieni za dużo cen, a czasem ma możliwość wręcz uratować życie Pana młodego, lub Panny młodej :) Nie zmuszaj się do przekonania o tym na własnej skórze.

Zobacz także: Bukiet ślubny Frezje

0 komentarze: